Vyberte voucher

600 Kč

Voucher v hodnotě 600 Kč

2 000 Kč

Voucher v hodnotě 2 000 Kč

5 000 Kč

Voucher v hodnotě 5 000 Kč

Změnit výběr

Vyberte vzhled

volitelné
Vzkaz bude umístěn na zadní straně 0/30 znaků

Počet voucherů

Doručení

Jak vypadá dárkové balení?
Dodací adresa pro fyzické vouchery
volitelné

Fakturační údaje

volitelné

Platba

Celkem k úhradě
Platnost voucheru je 6 měsíců od data zakoupení.

O podniku

Místo, s bohatou minulostí a živoucí součastností, mající kouzlo v každé roční době. S výhledy na Lysou horu a Smrk, je náš hotel jedinečný. Můžeme být malý hotel, ale o to větší pozornost věnujeme našim hostům, aby se k nám opakovaně rádi vraceli.

Každý pokoj je vybaven klimatizací a moderní koupelnou. Bílé kachličky, hnědé dřevo, stylové osvětlení, prostorný sprchový kout a kosmetika L’OCCITANE, promění každou koupelnu v intimní oázu. Zmíněné pohodlí v každém pokoji podtrhují matrace HYPNOS, nositel vrcholné britské kvality, které dostaly titul od jejího Veličenstva královny Alžběty II.

Restaurace

Restaurace má víc než stoletou historii, která je spojena s pohostinstvím, dobrým jídlem a pitím. Budova z roku 1908 byla po náročné rekonstrukci opět otevřena v prosinci 2016. Naše Restaurace Na Rozcestí nabízí českou kuchyni, denní a víkendové menu ve velmi příjemném prostředí s ochotným personálem. Během roku připravujeme pro naše hosty zajímavé gastronomické akce, jídla ze zvěřiny nebo tradiční krajové speciality. Cílem naší kuchyně je podávat chutná jídla z kvalitních produktů.

Adresa

Čeladná 249
739 12 Čeladná

Zobrazit mapu