Děláme dárkové vouchery a vše kolem nich jednodušší

Víme, že je často složité najít ten správný dárek, takže voucher do příjemné restaurace nebo na zážitek je ideální volbou. My jsme tu proto, abyste mohli voucher rychle koupit a darovat jej. Pokud jej potřebujete rychlostí blesku, připravíme Vám PDF formátu do obálky DL, který si jednoduše vytisknete doma na tiskárně.

Pokud však chcete dárkový voucher, který opravdu zapůsobí, vyrobíme Vám plastovou kartičku v dárkové obálce, ze které bude mít obdarovaný ještě větší radost. Tiskneme na vysoce kvalitní tiskárně karet, takže to určitě stojí za to!

Dárkový voucher v obálce

Voucher koupíte na pár kliknutí

Vyberte si podnik, do kterého dárkový voucher chcete koupit, dále v profilu podniku vyberte hodnotu voucheru, vyplňte požadované údaje a je to. Zaplatíte jednoduše pomocí online platební brány, a pokud jste vybrali online voucher, tak vám dorazí v PDF do několika vteřin na e-mail.

Pokud chcete, můžeme za vás voucher rovnou poslat obdarovanému. Stačí vyplnit jeho e-mail. Voucher v podobě plastové kartičky doručíme do 3 pracovních dnů poštou.

Online objednávání voucherů

Vyberte si design, přidejte věnování

Aby byl voucher ještě osobitější, při objednávce na něj můžete přidat vlastní věnování.

Můžete si vybrat mezi elektronickým voucherem, který doručíme obratem v PDF, nebo vám vyrobíme plastovou kartičku velikosti platební karty, kterou doručíme do 3 pracovních dnů poštou.

Každý podnik má na v nabídce několik designů, který je stejné jak PDF voucher, tak pro plastovou kartičku s tím, že plastová kartička je oboustranná.

Náhledy designů plastových kartiček

Pravidelně přidáváme nové designy

Ať už chcete dárkový poukaz pro někoho k Vánocům nebo narozeninám, vždy u nás najdete ten správný design. Designy přidáváme a obměňujeme, takže se Vám nestane, že byste věnovali dokola ten samý.

Uplatnění voucheru

Voucher je vždy uplatnitelný v podniku, do kterého jste jej koupili. Vše důležité je na něm napsáno, takže nemusíte mít obavu, že by to obdarovaný nezjistil.

Uplatnění voucheru při objednání pizzy